חברה בע"מ

חברה בע"מ (בעירבון מוגבל) היא התאגדות של אדם או מספר בני אדם או תאגידים שנרשמה עפ"י חוק אצל רשם החברות. כל אדם יכול להקים חברה במידה שהחברה אינה נוגדת את החוק. חברה בע"מ הינה אישיות משפטית נפרדת – במידה שהחברה נקלעת לקשיים כספיים ונאלצת להכריז על פשיטת רגל, רכושם הפרטי של הבעלים לא נפגע, אך במקרים מסוימים בית המשפט דורש הרמת מסך ומייחס את חובות החברה לבעלי המניות. תדמית השיווקית – חברה בע"מ נתפשת מבחינה שיווקית כגוף רציני יותר, ופחות בר חלוף. לחברה בע"מ יש יתרון גדול על פני עוסק מורשה בהשגת הלוואות מהבנקים, בהתמודדות במכרזים וכו'.

דורון לוין מציע את שירותיו בפתיחה, הקמת, חברה בע"מ והתנהלות מול רשם החברות ורשויות המס. חברה בע"מ נדרשת בדיווח מקיף יותר מאשר עוסק מורשה ונדרש רואה חשבון לניהול ודיווח תקין על כל פעילותה. דורון לוין מלווה חברות סטארט-אפ, ביוטכנולוגיה והיי-טק משלב הרעיון ועד גיוס משקיעים והנפקתם לציבור. לדורון לוין גם הידע והניסיון בסגירת חברה, פירוק וחיסול מרצון של חברות.

#investments #stockmarket

חדשות ומאמרים מומלצים
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש על פי מילת מפתח
No tags yet.
עקוב אחרינו
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Basic Square

Doron Levin Management Consulting & Audit is an Israeli firm specializing in accountancy, internal and external audit, as well as consultancy services and risk management. The company specializes in providing these services for government offices, institutions, and various companies, including sizeable ones, with manifold financial activities. Founded in 1999, the firm employs a professional staff, which includes accountants, economists, computer specialists and articled clerks. Our experts will help your business to function efficiently, with lasting success and profitability. 

Bnei bark

Kishon 8, A 5120308 , Israel

T +972.3.7518188 | F +972.3.7514031

Kiryat Motzkin

Goshen Street 74 Kiryat Motzkin 2631114 Haifa, Israel

T +972.50.6908008 | M+972.587518111

Bulgaria

T +359 2 4915900

Prestige Business Center

bul. “Patriarh Evtimiy” 49, 4th floor, Sofia, Bulgaria

Social Networks

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon

© 2018 Doron Levin Consulting Auditing Managment