בולגריה

אנו ב- דורון לוין - רואה חשבון, מאמינים כי בולגריה מהווה היום אחד מהמקומות המתאימים ביותר לחברות כדי לעשות עסקים בינלאומיים, מכל הבחינות. 

למה בולגריה?
מס החברות בבולגריה עומד על 10% בלבד, המס על הדיבידנד עומד על 5% בלבד ועלויות כוח אדם, תפעול ורכש זולות בהרבה ממקומות רבים בעולם.

תפיסת העולם העסקית שלנו, דוגלת בהבנת צרכיך ויצירת הפלטפורמה הנכונה ביותר בשבילך, כדי להצליח ליישם את מטרותיך, להקים חברה בולגרית ולעשות באמצעותה עסקים בבולגריה, באירופה ובשאר העולם.

הסניף הבולגרי מנוהל ע"י נציג ישראלי בכיר שגר בבולגריה .

השיטה שפיתחנו, מאפשרת לך לפעול בראש שקט, להניח למומחים לטפל עבורך בהקמת החברה בבולגריה, בניהול החברה ובכל ההתנהלות האדמינסטרטיבית, המשפטית והפיננסית.

אנו מאמינים ביחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך – רק בדורון לוין - רואה חשבון, תוכל לקבל נציג עסקי מקצועי, שדובר את השפה שלך ומטפל בך באופן אישי. תפקידו של הנציג העסקי האישי, לרכז עבורך את כל הפעילות, ליידע אותך ולדווח לך על כל שלב, לפקח על כל הנעשה בחברה לשביעות רצונך והכל בשפה שלך. הנציג העסקי פועל כל היום להצלחת העסק שלך.

באמצעות השיטה הייחודית, אנו מעניקים לך הזדמנות לחסוך בהוצאות, לחסוך זמן, לצמצם חבות ותשלומי מס, להגדיל את הפעילות והכי חשוב – להרוויח יותר!

לשירותך, צוות מומחים בעלי ניסיון וידע רב שנים, בכל התחומים, שיעניקו לך את כל השירותים המקצועיים הנדרשים. אנו מאמינים בשותפות לדרך ומכירים לעומק את נבכי הקמת החברות בבולגריה, יודעים לסייע לך בקידום העסקים שלך באירופה ובמישור הבינלאומי בכלל, ונוודא שכל ניהול החברה יתבצע על הצד הטוב ביותר, כדי שאתה תתמקד במומחיות שלך – קידום ופיתוח העסק שלך להצלחה!

הקמת החברה בבולגריה

אנו בדורון לוין - רואה חשבון נקים עבורך את החברה בדרך הנכונה שתתאים לדרישות והצרכים שלך:
נדון יחד איתך ונמצא את סוג החברה שתתאים לך – בבולגריה 4 סוגי חברות מקובלות:

  • חברה פרטית בע"מ בבעלות ישות משפטית אחת (EOOD)

  • חברה פרטית בע"מ בבעלות יותר מישות משפטית (OOD)

  • חברה בע"מ עם מניות רשומות בבעלות ישות משפטית (EAD)

  • חברה בע"מ בבעלות יותר מישות משפטית (AD)

ניהול כל תהליכי הרישום והניהול בבולגריה – טיפול שוטף משלב ההקמה לרבות רישום החברה וכל הקשור להתנהלות מול הרשויות בבולגריה, גופים סטטוטוריים ועוד.
נפתח לחברה שלך חשבון בנק באחד או יותר מהבנקים בבולגריה
נרשום את החברה שלך למע"מ

Doron Levin Management Consulting & Audit is an Israeli firm specializing in accountancy, internal and external audit, as well as consultancy services and risk management. The company specializes in providing these services for government offices, institutions, and various companies, including sizeable ones, with manifold financial activities. Founded in 1999, the firm employs a professional staff, which includes accountants, economists, computer specialists and articled clerks. Our experts will help your business to function efficiently, with lasting success and profitability. 

Bnei bark

Kishon 8, A 5120308 , Israel

T +972.3.7518188 | F +972.3.7514031

Kiryat Motzkin

Goshen Street 74 Kiryat Motzkin 2631114 Haifa, Israel

T +972.50.6908008 | M+972.587518111

Bulgaria

T +359 2 4915900

Prestige Business Center

bul. “Patriarh Evtimiy” 49, 4th floor, Sofia, Bulgaria

Social Networks

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon

© 2018 Doron Levin Consulting Auditing Managment